Вход

Забравих си паролата!

Намерете ни във facebook
Твоето късметче
Latest topics
» Търся аниме
Today at 2:03 pm by lipsitooo®

» Кулинарни мисии. (Наруто) - КОМЕНТАРИ
Пон Юни 05, 2017 11:39 pm by Death_Angel

» Първия ми фик ( мисля заглавието ) ;д
Пон Юни 05, 2017 10:24 pm by Death_Angel

» Кулинарни мисии. (Наруто)
Нед Юни 04, 2017 10:16 pm by WeHeartIt

» Малко и от мен - Крис
Съб Юни 03, 2017 12:51 am by Chris

» Сълзите на Лалето +18
Вто Май 30, 2017 10:22 pm by Death_Angel

» Моето Наруто форумче
Вто Май 30, 2017 10:12 pm by Death_Angel

» Сълзите на Луната
Съб Май 27, 2017 3:09 pm by Death_Angel

» ( Коментари) Нечистокръвният наследник на Катарската империя
Сря Май 24, 2017 11:23 pm by Death_Angel

» Нечистокръвният наследник на Катарската империя
Сря Май 24, 2017 11:15 pm by Death_Angel

» ~Намисли съществително преди да влезеш!~
Вто Май 23, 2017 8:51 pm by Death_Angel

» Да бройм до безкрай ..
Вто Яну 24, 2017 12:45 pm by streleca_stz

» Обичаш или не обичаш !?
Вто Яну 24, 2017 10:58 am by IVE-STORM(bg)

» One shot fic - THE NEW BEGINNING * Sasuke meets Sakura
Съб Яну 21, 2017 2:02 am by sita

» *--:ЛАФЧЕ:--*
Сря Яну 11, 2017 1:53 pm by IVE-STORM(bg)

» Всички заедно. ( Наруто ФенФикшън )
Пон Окт 31, 2016 8:29 pm by Shizuka

» Една душа, едно желание
Вто Сеп 20, 2016 7:30 pm by justwannabeone

» С кого?
Вто Авг 30, 2016 12:42 pm by IVE-STORM(bg)

» Ctrl+V игра
Вто Авг 30, 2016 12:36 pm by IVE-STORM(bg)

» Aniventure 2016
Вто Авг 30, 2016 12:34 pm by IVE-STORM(bg)

» Горките родители на богатите деца - Епизод 64 - Бг Аудио
Чет Авг 18, 2016 11:35 pm by galia_del4eva@abv.bg

» Пламък.
Вто Юли 05, 2016 6:43 pm by justwannabeone

» непопулярно-популярно
Нед Юли 03, 2016 3:36 pm by desi78

» Кой хокаге е направил най-много за страната?
Сря Май 25, 2016 4:58 pm by desi78

» Starway
Вто Яну 19, 2016 2:35 am by Lifeholic

Top posting users this week
krasimir97

lipsitooo®

IVE-STORM(bg)

Любовта боли ~ {Salang-eun apeuda}

Предишната тема Следващата тема Go down

blue Любовта боли ~ {Salang-eun apeuda}

Писане by Shinoku on Нед Ное 06, 2011 12:55 am

Разяснение : Действието и развитието е по "Boys Before Flowers" само че малко по различен ! Пиша за мен и за Джи Хо (Kim Hyun Joon)!Действиeто и развитието на фика даже е реализирано в моята глава ! :D ...и искам да кажа,че може да имам грешки,било то правописни или пунктоационни грешки,но ще се постарая да нямам, в което не сам много сигурна ! Приемам критики, мнения или каквото и да е било , защото не за първи път пиша фикове ама все пак !

Приятно четене ! :)

Първа глава :

-Поспаланке,няма ли да ставаш вече ? Ехоо ?! Ставай вече ! Ще закъснеем за училище! Кое време е ?! Ставай вече ! - крещеше един глас. - Само още пет минутки и ставам. - отговорих сънливо гласът ми. - Няма 5 минутки,няма 10 минутки. СТАВАЙ!! - и ме удари по главата.
-Еее аман от тебе вече!Какво искаш?Искам да спя,остави ме!-мърмореше сънливия ми глас.
-Стига yuki-chan.Наистина трябва да ставаш да не закъснеем за час,защото този господин,който имаме първи час не ни е голям "фен".-каза приятелката ми тихо.Отворих едва-едва очи,прозрях се и какво да правя-станах.Оправих се набързо и излезнах.
Юри-чан,може ли да те попитам нещо?-попитах я аз,докато се опитвах да се събудя все още.
-Кажи Юки-чан?-отговори ми тя кратко.-Кои са тези F4?Толкова ли са извести? >.< -Охх ами как да ти отговоря.Казват,че те са красивите принцове на училище "Шинва".-отговори ми тя като гледаше към мен с любопитство.
-Красиви?!Боже,не ми се вярва.Те са една група брънбари,които искам да смачкам.-намусеното ми изражение накара Юри да се засмее.
-Хаха недей бъди толкова сигурна.Много бих искала да ги видя.Но все пак това ни е първи ден в това скъпоплатено училище.Хайде да не се забъркваме в неприятности още от първия ден?Ок?Че като те знам каква си...с този характер..всеки би те намразил.Не се обиждай!-подхили се Юри като леко ме бутна нарочно.
-Ох Юри,Юри...не се притеснявай,нищо няма да направя.Ще стоя настрана докато не ми прилее чашата.А тогава само стой и гледай!-засмях и се аз.
-Смехът ти е много зарибителен Юки!Недей се смей,че и аз ще започна да се смея.Моля те!-и тя започна да се подхилква и накрая избухнахме и двете в смях. *в мислите ми*:-Боже по улицата вървим и се смеем като луди.Всички ни зяпат.Какво ли си мислят?-"Тия двете са луди!"-сигурно това си мислят.Изведнъж приятелката ми прекъсна идиотските мисли.
-Охх,пристигнахме!Най-накрая!-каза тя.
-Като знам,че сега имаме с този господин,направо ми става лошо.То и на него сигурно му става лошо като ни види нас двете.-въздъхващо и отговорих.-Хайде да тръгваме!Дръж се Юки!Дръж се!-подхилващо ми рече тя.

----След училище----

Изчаках Юри пред училището,защото се разбрахме да се чакаме след това.Не знам за какво трябва да я чакам въобще,имала нещо да ми казва.Както стоях и гледах разминаващите ме хора,изведнъж пред мен се появиха три надути дами.
-Хей!И това ако не е новата ученичка?-каза едната,която ме гледаше все едно е видяла не знам какво.-Я я виж ти!Изглежда хубава Джинджър!-рече другата.-Наистина красива е.-коментираше третата.Е,аз не издържах!
-Гледайте колкото искате!-Безплатно е.И ако ще ми казвате нещо,казвайте го сега,ок?-малко* заядливо им отговорих,но те си го заслужиха.
-Хей,внимавай какво говориш!-Даа,мерси си приказките малката!-каза другата. *засмях се*
-Имате ли нещо да ми казвате дами или просто си губя времето с Вас?-направо ги извадих извън релси.
-Слушай малката!Наистина си мери прикразките!Изглежда за първи път си в това училище и ще ти простим.Но оттук нататък внимавай наистина какво говориш,защото може да се забъркаш с неприятностти.-и си отидоха наперено.Като се отдалечиха започнах да се смея.Не знам само как се сдържах да не им откъсна главите.Приличаха на три богати надути чапли.

-след 1 час-

В мислите ми:-Все още я няма.Каде ли е отишло това момиче за Бога?-притесних се аз.И отидох да я търся.След 10 минутно бягане я намерих да лежи на земята,а пред нея четерима млади господа.Определено бяха много красиви,но това не ме засягаше.Отидох при нея и и помогнах да се изправи.
-Какво е станало Юри?-притеснено я попитах аз като я гледах.Да не се е случило нещо?Защо плачеш?-..Без отговор..-
-Да се научи каде гледа и тогава.Малка глупачка.-отговори един студен и неприятен глас,който гледаше в страни.Погледнах го и наистина много се ядосах.Това бяха F4!Не мислех,че лидера ще е толкова отворен.Това преля чашата,да говори така за най-добрата ми приятелка.
-Хей ти!Богаташчето!
-Какво?На мен ли говориш?-отговори ми той като ме гледаше студено.
-Не,на теб говоря.Кой си ти,че ще обиждаш приятелката ми бе?-заядох се аз като гледах с проницание жалкия му вид на богаташ.
-Какво каза?Хей ти,кажи първо на тази жалка глупачка да гледа къде върви,защото оцапа обувките ми!Знаеш ли колко струват,а?!-развика се той.Аз наистина много се ядосах.Тотално.
-Какво каза?Жалка глупачка ли?Мери си приказките богаташче.Много мразя някакви надути богаташи като тебе да говорят така за приятелите ми,ясно?Не ме интересува колко струват,ясно?Тя ти се извини,това е достатъчно.Не знам какъв си даже и не искам и да знам,нито що за човек си,защото определено като те видях ми се повдигаше.*бутнах го на земята,а другите от бандичката стояха и май се "наслаждаваха" на гледката като се подхилкваха.*-това беше повече от достатъчно да го ядосам.Хванах за ръката Юри и се махнахме.А при тях ситуацията сигурно е била...

---У дома---

Прибрахме се с Юри в нас,понеже ние живеехме двете заедно-сами.Оправихме се и седнахме да си поговорим какво точно стана одеве?
-Кажи ми какво точно стана за да знам в какво точно си замесена?-попитах я сериозно в очите и и хванах ръката.
-Ем...бях отишла да си купя сладолед и нали се разбрахме да се чакаме след училище и като си го купих се разтичах *бързах*,защото ме чакаше.И без да искам се спънах в един камък и паднах и...сладоледа падна върху обувките на младия господин-Гу Джун Пьо.И той започна да ми се кара и ти точно в този момент дойде.Това е.Не те лъжа!-искрената и история ме накара да се замисля за нещо.Как може да има толкова отворени хора на този свят?И толкова......и аз не знам какви.При положение,че му се извинила,той пак,даже я накарал да го оближе.Уфф направо не ми се мислише какво щеше да стане ако аз не се бях появила на време.Но все пак станалото-станало!Всичко мина,но се опасявам,че този Гу Джун Пьо или както го наричат няма да стой кротко и със сигурност е намислил нещо.

---При F4---

-Това момиче...много ядоса Гу Джун Пьо.Чак ме е страх да не направи някоя глупост.-каза Со И Джунг на Джи Хо.
-Наистина...много смела беше да му каже такива думи,дори да гу бутне на земята.Това преля чашката.По физиономията като го гледам е намислил нещо,за което после това момиче няма да издържи и ще стане някоя беля.-рече Джи Хо на своя приятел,докато свиреше на класическата си китара.
-Хаха..не знам за Гу Джун Пьо,но едно е сигурно,-това момиче няма да издържи и 1 седмица.
-Аз и давам 3 дена.-отговори Soun Woo Bin.Ще се хванем на бас,ок?
-Дадено.-отговори Со И Джунг.
*в мислите на Джун Пьо*:-Няма да се измъкнеш толкова лесно.Утре истинското ми лице ще се покаже.Само почакай.Нито червени картони ще ти давам,нито нищо.Само гледай...ще те накарам да съжаляваш.

Shinoku
Учaщ се
Учaщ се

Female
От : Konoha
Рожден ден : 20.10.1998
Години : 18
Дата на рег. : 14.03.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto {Shippuuden}

Върнете се в началото Go down

blue Re: Любовта боли ~ {Salang-eun apeuda}