Вход

Забравих си паролата!

Намерете ни във facebook
Твоето късметче
Latest topics
» Пламък.
Сря Сеп 27, 2017 11:59 pm by justwannabeone

» *--:ЛАФЧЕ:--*
Съб Сеп 23, 2017 3:58 am by Butterfly

» Не знам какво казва сърцето ми (по Наруто)
Сря Авг 30, 2017 6:56 pm by Mimi_Georgieva

» Всички заедно. ( Наруто ФенФикшън )
Вто Авг 29, 2017 8:02 pm by Mimi_Georgieva

» Кой хокаге е направил най-много за страната?
Вто Авг 29, 2017 7:53 pm by Mimi_Georgieva

» Със сигурност мъртва
Пон Авг 28, 2017 10:32 pm by justwannabeone

» Кулинарни мисии. (Наруто) - КОМЕНТАРИ
Пон Авг 21, 2017 3:14 pm by rosi_rosi

» Метресата {GaaSaku} +18
Пет Юли 28, 2017 4:58 pm by Death_Angel

» Търся аниме
Нед Юни 25, 2017 2:03 pm by lipsitooo®

» Първия ми фик ( мисля заглавието ) ;д
Пон Юни 05, 2017 10:24 pm by Death_Angel

» Кулинарни мисии. (Наруто)
Нед Юни 04, 2017 10:16 pm by WeHeartIt

» Малко и от мен - Крис
Съб Юни 03, 2017 12:51 am by Chris

» Сълзите на Лалето +18
Вто Май 30, 2017 10:22 pm by Death_Angel

» Моето Наруто форумче
Вто Май 30, 2017 10:12 pm by Death_Angel

» Сълзите на Луната
Съб Май 27, 2017 3:09 pm by Death_Angel

» ( Коментари) Нечистокръвният наследник на Катарската империя
Сря Май 24, 2017 11:23 pm by Death_Angel

» Нечистокръвният наследник на Катарската империя
Сря Май 24, 2017 11:15 pm by Death_Angel

» ~Намисли съществително преди да влезеш!~
Вто Май 23, 2017 8:51 pm by Death_Angel

» Да бройм до безкрай ..
Вто Яну 24, 2017 12:45 pm by streleca_stz

» Обичаш или не обичаш !?
Вто Яну 24, 2017 10:58 am by IVE-STORM(bg)

» One shot fic - THE NEW BEGINNING * Sasuke meets Sakura
Съб Яну 21, 2017 2:02 am by sita

» С кого?
Вто Авг 30, 2016 12:42 pm by IVE-STORM(bg)

» Ctrl+V игра
Вто Авг 30, 2016 12:36 pm by IVE-STORM(bg)

» Aniventure 2016
Вто Авг 30, 2016 12:34 pm by IVE-STORM(bg)

» Горките родители на богатите деца - Епизод 64 - Бг Аудио
Чет Авг 18, 2016 11:35 pm by galia_del4eva@abv.bg

Keywords

fallen  Убийци  

Top posting users this week

Пролетна любов

Предишната тема Следващата тема Go down

blue Пролетна любов

Писане by the one that got away on Съб Мар 03, 2012 2:55 am

Рано сутринта беше и моите клепачи посрещнаха утринното слънце. С голяма прозявка и почешване по главата аз се изхлузих от леглото и се запътих към терасата да вдигна пердетата и да се порадвам на красивия пейзаж който се откриваше пред очите ми,а именно изгрева и пролетното време навън. С усмивка и сънливо изражение отидох да си направя кафе и да погледна пощата. Обух си обувките,навлякох си тениската и отгоре жилетката и излязох във входа за да прегледам за нови писма. И така писмо след писмо докaто едно не привлече вниманието ми. Пoдателя беше Ниян Ангелов Николов ул. Сирак Скитник. Най-интересното беше,че когато oтворих писмото, за да прочета подробностите накрая разбрах,че писмото не е за мен,ами за някаква Ема. Не мисля,че името ми Мелинда можеше да се съкрати на Ема така,че реших да отида до момичето и да му връча писмото. Не беше кой знае колко далече от мен. Реших да пропусна закуска и направо се втурнах към гардероба ми за да си избера днешните дрехи. Окончателния ми избор беше дори да звучи малко странно, но прическите и дрехите се допълват и за да изглеждам хармоничено и добре, трябваше да балансирам тоалета си с прическата си. Направих си строг кок. Облякох една рокля небрежна,но стилна и елегантно, но не и консервативна. Помотах се още малко вкъщи и на тръгване се сбогувах с малкия ми котарак - Дайра. Беше като малка пухкава снежинка. Навънка тревата беше зелена и навсякъде човек чувстваше свежестта. Слънцето грееше и се усмихваше на цветята, които се раждаха. Песента на птичките е толкова красива, че слънцето искаше да я слуша възможно най-дълго, за това и дните ставаха все по-дълги.Но след дългия ден идваше залезът - червеното, жълтото, розовото се смесват, за да се различават от зеленото. Най-красивите залези са пролетните. Аз тръгнах в посока отвеждаща ме при момичето носещо името Ема от писмото. Стигнах до къщата и. Застанах пред входната врата и реших вместо да звъня да почукам. Пробвах два-три пъти и на четвъртия реших да пробвам със звънеца,но пак когато стигнах до 5-я опит никой не ми отвори. Реших да изчакам известно време. За мой огромен късмет малко встрани от тяхната прекрасна градина с красиви и пъстри цветя имаше хубава пейка. Настаних се удобно на пейката и извадих от чантата си mp4 и започнах да се наслаждавам на спокойното,хубаво,топло време. На красивата гледка която ме заобикаляше и на фонтана който озаряваше очите ми насреща. Бях затворила очи и бях изцяло отдадена на кънтящата музика в ушите ми докъто нещо или някой не развали всичкото това спокойствие. Пред лицето ми застана чернокосо момиче със светли кафяви очи и яростно изражение.
- Какво търсиш тук? - попита ме тя с надменен тон. Не ми изглеждаше много учтива.
- Извинявам се,но съм дошла тука за да ти дам едно писмо което тази сутрин явно по погрешка се озова в моята пощенска кутия. Писмото е от Ниян и е адресирано до теб.
- Ниян!? О,боже! Само той ми липсваше сега. - момичето явно нямаше от най-хубавото утринно настроение. Бе станала с г*за нагоре.

the one that got away
Прохождащо
Прохождащо

Female
От : София ^^
Рожден ден : 14.03.1997
Години : 20
Дата на рег. : 09.02.2012

Върнете се в началото Go down

blue Re: Пролетна любов

Писане by Butterfly on Съб Мар 03, 2012 4:01 am

Преместих темата ти в раздела за фикове, където би трябвало да я пуснеш!

Отворих ти коментарна тема ето тук!

Butterfly
Ако можех да летя, никога не бих докоснала земята... дори да съм с прекършени криле...

http://place-the-butterfly.webnode.com/
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел

Female
От : Earth
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото