Вход

Забравих си паролата!

Намерете ни във facebook
Твоето късметче
Latest topics
» Пламък.
Вто Авг 15, 2017 9:29 pm by justwannabeone

» Със сигурност мъртва
Пон Авг 14, 2017 2:18 pm by justwannabeone

» Метресата {GaaSaku} +18
Пет Юли 28, 2017 4:58 pm by Death_Angel

» *--:ЛАФЧЕ:--*
Нед Юли 23, 2017 5:26 pm by Death_Angel

» Търся аниме
Нед Юни 25, 2017 2:03 pm by lipsitooo®

» Кулинарни мисии. (Наруто) - КОМЕНТАРИ
Пон Юни 05, 2017 11:39 pm by Death_Angel

» Първия ми фик ( мисля заглавието ) ;д
Пон Юни 05, 2017 10:24 pm by Death_Angel

» Кулинарни мисии. (Наруто)
Нед Юни 04, 2017 10:16 pm by WeHeartIt

» Малко и от мен - Крис
Съб Юни 03, 2017 12:51 am by Chris

» Сълзите на Лалето +18
Вто Май 30, 2017 10:22 pm by Death_Angel

» Моето Наруто форумче
Вто Май 30, 2017 10:12 pm by Death_Angel

» Сълзите на Луната
Съб Май 27, 2017 3:09 pm by Death_Angel

» ( Коментари) Нечистокръвният наследник на Катарската империя
Сря Май 24, 2017 11:23 pm by Death_Angel

» Нечистокръвният наследник на Катарската империя
Сря Май 24, 2017 11:15 pm by Death_Angel

» ~Намисли съществително преди да влезеш!~
Вто Май 23, 2017 8:51 pm by Death_Angel

» Да бройм до безкрай ..
Вто Яну 24, 2017 12:45 pm by streleca_stz

» Обичаш или не обичаш !?
Вто Яну 24, 2017 10:58 am by IVE-STORM(bg)

» One shot fic - THE NEW BEGINNING * Sasuke meets Sakura
Съб Яну 21, 2017 2:02 am by sita

» Всички заедно. ( Наруто ФенФикшън )
Пон Окт 31, 2016 8:29 pm by Shizuka

» С кого?
Вто Авг 30, 2016 12:42 pm by IVE-STORM(bg)

» Ctrl+V игра
Вто Авг 30, 2016 12:36 pm by IVE-STORM(bg)

» Aniventure 2016
Вто Авг 30, 2016 12:34 pm by IVE-STORM(bg)

» Горките родители на богатите деца - Епизод 64 - Бг Аудио
Чет Авг 18, 2016 11:35 pm by galia_del4eva@abv.bg

» непопулярно-популярно
Нед Юли 03, 2016 3:36 pm by desi78

» Кой хокаге е направил най-много за страната?
Сря Май 25, 2016 4:58 pm by desi78

Top posting users this week
justwannabeone

Руска Рулетка

Създайте нова тема   Напишете отговор

Предишната тема Следващата тема Go down

blue Руска Рулетка

Писане by BeautifulQueenStyle on Пон Окт 15, 2012 11:41 am

Ами просто си стоях в автобуса и си слушах Rihanna-Russian Roulette и ми дойде идея да напиша One-shot Надявам се да ви хареса :3 .

Руска Рулетка

Руска рулетка – игра на живот и смърт.
Играе се по следния начин: барабанът на револвер се зарежда с един куршум и се завърта. Обикновено револверът има 6 гнезда за куршуми, като 5 остават празни, а едно е заредено. Има два начина за тази игра. Поставяш дулото до слепоочието си и дърпаш спусъка , ако си късметлия и гнездото е празно оцеляваш , ако не – умираш. Ние ще играем по другия начин: Застанал си срещу човек и си насочил пистолета към него дърпаш спусъка ,или умира ,или не!

Седях срещу него , а той държеше пистолета си насочен към мен. Седяхме в празна стая с малка лампичка , която не осветляваше много.Нямаше прозорци , само една стара дървена врата , която едва се държеше на пантите си. Седях на дървения стол срещу него облечена в вечерна бяла рокля без презрамки.Косата ми беше вдигната на висок стегнат кок. Не бях гримирана много единствено очна линия спирала и червено червило. Той си беше облечен както винаги.Бял потник , разрошена черна коса и сиви изхлузени дънки. Не беше богат , не можеше да ми предложи това , което исках , но въпреки всичко го обичах.Обичах го ужасно много.
Нараняваше ме много пъти , обиждаше ме, някой път ме удряше , но любовта ми към това животно беше голяма.Бях сигурна , че и той ме обича , просто не умееше да показва чувствата си. Тази игра беше , за да отмъстя – той ми я предложи. Да му отмъстя за това , което ми беше сторил за хилядите обиди , за многото синини по лицето ми и тялото ми. Не исках , но той настояваше.Не знаехме кой ще поеме куршума , но въпреки това се съгласих.
„Поеми си въздух и вдишай дълбоко,
сега се отпусни” – напътства ме той.
Послушах го , вдишах дълбоко и се опитах да се отпусна.Една малка усмивка се появи на красивото му леко бледо лице.Дръпна спусъка на пистолета. Подскочих леко от стола и се напрегнах.Бях жива.Обърна дръжката на пистолета и ми го подаде , внимателно с треперещи ръце го взех и отново си поех въздух.
„Започнеш ли, играеш за живота си
вземи пистолета и брой до три.”- отново ми каза той и се облегна на старата облегалка на стола.Вцепених се , но нямаше време да мисля , дойде моят ред.
Стиснах силно желязната дръжка на пистолета.Сърцето ми започна да бие учестено мисля даже , че си личеше през гърдите ми.
„Кажи си някоя молитва и затвори очи - може да помогне” -
наставлява ме той. Много момичета , ако имаха възможността да играят тази игра , за да отмъстят на мъжа , който ги е наранил биха се радвали , но аз не бях от тях.Нямах смелостта да натисна този спусък , но нямах избор , не можех да се нахвърля върху него с думите , колко много го обичам и да го разцелувам.Ако сега умреше , никога повече нямаше да го видя , нямаше да мога да усетя грубите му целувки по врата си , силните му ръце и мъжкият му строг глас.
Прехапах силно долната си устна,започнах да се потя. Премествах ту поглед върху него , ту върху пистолета в ръцете ми.Черните му очи гледаха в моите и чакаше.Чакаше да натисна спусъка и да сложа край на живота му. Ужасих се при всичките тези мисли.Но не спрях , трябваше просто да натисна спусъка.Натиснах го!
Куршума бързо се спусна към него и се впи между силните му гърди.Белия му потник се напой с кръв , а тялото му падна на мръсния под.Изтървах пистолета на пода , очите ми се напълниха с сълзи.Убих го. Победих го в тази игра , в която се борехме за живота си.Избърсах стичащите си сълзи по бузите ми и бавно се изправих от стола.Краката ми не ме държаха , затова се подпирах на масата. Погледнах мъртвото му тяло , а кръвта се стичаше към обувките ми. Клекнах пред трупа му и забелязах лека усмивка на вече бледото му лице , очите му бяха отворени и сякаш ме гледаше.Сложих длан върху тях и бавно ги затворих. Целунах студеното му чело и малка капка сълза падна върху него.
- Обичам те , Мейсън ! – ако имах сили щях да го извикам , но нямах. Надигнах се и взех пистолета от земята след това го прибрах в чантата си. Излязох от стаята хвърляйки последен поглед върху него и затворих вратата.
Казвам се Ирина , жената която уби човека , който най-много обичаше.

Край .

Последната промяна е направена от BeautifulQueenStyle на Пон Окт 15, 2012 6:17 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
BeautifulQueenStyle
Зарибен
Зарибен

Female
Рожден ден : 13.09.1998
Години : 18
Дата на рег. : 02.08.2010

Върнете се в началото Go down

blue Re: Руска Рулетка

Писане by -*-What The Hell-*- on Пон Окт 15, 2012 5:34 pm

-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски