Вход

Забравих си паролата!

Намерете ни във facebook
Твоето късметче
Latest topics
» Пламък.
Вто Авг 15, 2017 9:29 pm by justwannabeone

» Със сигурност мъртва
Пон Авг 14, 2017 2:18 pm by justwannabeone

» Метресата {GaaSaku} +18
Пет Юли 28, 2017 4:58 pm by Death_Angel

» *--:ЛАФЧЕ:--*
Нед Юли 23, 2017 5:26 pm by Death_Angel

» Търся аниме
Нед Юни 25, 2017 2:03 pm by lipsitooo®

» Кулинарни мисии. (Наруто) - КОМЕНТАРИ
Пон Юни 05, 2017 11:39 pm by Death_Angel

» Първия ми фик ( мисля заглавието ) ;д
Пон Юни 05, 2017 10:24 pm by Death_Angel

» Кулинарни мисии. (Наруто)
Нед Юни 04, 2017 10:16 pm by WeHeartIt

» Малко и от мен - Крис
Съб Юни 03, 2017 12:51 am by Chris

» Сълзите на Лалето +18
Вто Май 30, 2017 10:22 pm by Death_Angel

» Моето Наруто форумче
Вто Май 30, 2017 10:12 pm by Death_Angel

» Сълзите на Луната
Съб Май 27, 2017 3:09 pm by Death_Angel

» ( Коментари) Нечистокръвният наследник на Катарската империя
Сря Май 24, 2017 11:23 pm by Death_Angel

» Нечистокръвният наследник на Катарската империя
Сря Май 24, 2017 11:15 pm by Death_Angel

» ~Намисли съществително преди да влезеш!~
Вто Май 23, 2017 8:51 pm by Death_Angel

» Да бройм до безкрай ..
Вто Яну 24, 2017 12:45 pm by streleca_stz

» Обичаш или не обичаш !?
Вто Яну 24, 2017 10:58 am by IVE-STORM(bg)

» One shot fic - THE NEW BEGINNING * Sasuke meets Sakura
Съб Яну 21, 2017 2:02 am by sita

» Всички заедно. ( Наруто ФенФикшън )
Пон Окт 31, 2016 8:29 pm by Shizuka

» С кого?
Вто Авг 30, 2016 12:42 pm by IVE-STORM(bg)

» Ctrl+V игра
Вто Авг 30, 2016 12:36 pm by IVE-STORM(bg)

» Aniventure 2016
Вто Авг 30, 2016 12:34 pm by IVE-STORM(bg)

» Горките родители на богатите деца - Епизод 64 - Бг Аудио
Чет Авг 18, 2016 11:35 pm by galia_del4eva@abv.bg

» непопулярно-популярно
Нед Юли 03, 2016 3:36 pm by desi78

» Кой хокаге е направил най-много за страната?
Сря Май 25, 2016 4:58 pm by desi78

Top posting users this week
justwannabeone

Изправи се срещу себе си

Създайте нова тема   Напишете отговор

Предишната тема Следващата тема Go down

blue Изправи се срещу себе си

Писане by lina_haruno on Нед Май 05, 2013 9:20 pm

Здравейте, казвам се Сакура Харуно на 17 години съм имам розова до кръста коса зелени ,като изумруд очи и тяло като на богиняя!!!!! .Живея в Коноха с моите най- добри приятели -Наруто ,Сай ,Ино ,Хината и много други.Ще ви разкажа за живота си .От както бях малко момиченце съм се променила адски много ,ама наистина АДСКИ много.Като малко бях глупава и слаба ,а сега -ехеее..бях най- силното и уважавано куноичи в Коноха.Тове се дължеше на болката ,която любовта на живота ми ,най-желаното момче сред момичетата момче -Саске Учиха ми причини ,като напусна селото и най-лошото изостави и мен.... . А тази болка ме подтикваше да ставам все по силна ..Това и стана....

1 глава
Биип,Биип,Биип....-звънеше алармата на Сакура..
Сакура се надигна от леглото и вместо да натисне копчето за изключване я бутна на земята и часовника се разпиля на малки парченца..после погледна към тавана отегчено ,като мислеше какво ще се случи днес ..Стана ,облече си розова рокля,обу си черни сандали с ниски токове и най-накрая си среса косата,която беше толкова хубава ,че повечето момичета и завиждаха ....
След като се управи слезе по стълбите закуси и на масата в хола намери бележка от тодители те си ,които бяха на поредната си почивка и и го съобщаваха с тази бележка....Закуси и тръгна към кулата на хокагето .........
Сакура стигна до вратата на кабинета и след четири минути път и почука...
-Влез-каза гръмогласно Тсунаде сама ........
Когато влезе се изненада на гледката Наруто беше дошъл преди нея, а това не беше в негов стил ...нещо не беше както трябва ...
Тсунаде се закашля ,за да привлече вниманието им....
-Така деца искам да ви кажа ,че имам мисия за вас...-каза хокагето..
Очите на Наруто се изпълниха с щастие и любопитство каква ще е мисията ,но повече беше щастлив ,защото отдавна не беше ходил на мисии.При Сакура беше точно обратното нея винаги я пращаха на мисии заради неземната и сила и ум -Сакура гледаше също изненадано и се чудеше каква ще е мисията..
-Тсунаде-сама моля ви кажете ми каква ще е мисията моля!!!-умоляваше я Наруто с погледа си .След малко Тсунаде не издържа на кучешките му очи ,но повече и беше писнало да го слуша.........и започна.........
-Вашата мисия е да заловите долното змийче Орочимару и да го убиете ,но преди това го разпитайте за Итачи и Саске ,защото са заплаха за нас и селото,независимо ,че Саске иска да убое Итачи..
-Усмивката ,която беше на лицето на Наруто веднага се изпари ,сега му се искаше да не беше карал хокагето да и казва каква беше мисията...
А пък Сакура едва не припадна като чу мисията си.......
Тсунаде ги огледа и ги попита да ли ще се справят с тази мисия....
И двамата казаха че могат,но малко несигурно...
-Добре тогава тръгвате след три дни ,а и непременно трябва да тренирате всеки ден до тръгването си ,за да победите долното змийче и подчинените му.Те кимнаха и тръгнаха към тренировачното поле.Като стигнаха веднага започнаха да тренират .Наруто тренираше Разенгана си ,а пък Сакура поваляше с едното си дърветата след това започна да тренира няколко техники.Това продължаваше докато не дойде време за тръгване .Към 7:30 пред портите на Коноха ги чакаха капитан Ямадо и Сай.Всеки трябваше да си носи най-важните неща в малка чантичка.Сай носеше само скицник ,боички и няколко четки,Наруто както винаги си носеше само рамен ,а пък Сакура си беше помъкнала почти целия си гардероб - дрехи ,гримове а тук таме се срещаше някоя храна или напитка .След като Сакура пристигна забеляза ,че Наруто го няма ..Както винаги закъсняваше дори и когато имаше мисия- си мислеше Сакура.След около две-три минути той дойде..
-Съжелявам ,че закъснях ,но се събудих много късно-каза той......
-Няма нищо сега да тръгваме и като прекрачеха пората на Коноха започнаха да порът въздуха ,като скачаха от дърво на дърво.Движеха се толкова бързо ,че и най бързата нинджа не може да настигне..........
След пет часа уморителен път те решиха ,че е време да си починът,защото се беше стъмнило...Те разпънаха палатките си и си легнаха .Но след около час Сакура излезе от палатката си ,защото не можеше да спи и реши да се поразходи..Доста се отдалечи от мястото на което нейните приятели спяха ,защото не искаше Сай или Наруто да и досажда .Стигна до място където звездите се вижда отлично .Седна на един пън и се загледа в тях (звездите ).Втренчено ги гледаше и си спомняше как преди четири години тя,Саске,Наруто и Какаши бяха на мисия.Не помнеше мисията ,но помнеше ,че в тази нощ не можеше да заспи и се разхождала както сега и нямало и три минути и Саске ,също който не може да заспи отиде там съвсем случайно.те гледали звездите в мълчание и после заспали.Силен шум обаче я изведе от мислите и усети как някой беше пратил три куная по нея.Но тя ги избегна с лекота .След това от храстите излезе нападателя и червенокосо момиче с очила и отново започна да цели розовокосото куноичи с кунаи ...
Сакура с лекота избегна всичките хвърлени кунаи от червенокоската.
Когато се увери ,че е спряла да я цели ....изведнъж усети познато за нея присъствие или по точно чакра.Тя не беше сигурна дали е той но когато червенокоската извика името му и луната изгря лицето му вече беше сигурна....любовта на живота и ............Саске........
Тя усети някаква болка в рамото си да Саске я беше уцелил докато тя се беше разсеяла ,за да мисли за него и какво прави тук. Дори и да не го показваше адски и се плачеше ту от щастие ,че го вижда ту от тъга ........Тя се изправи извади куная които беше забит в рамото и със студен глас каза..
-Какво правиш тук Учиха -всички много се изненадаха особено Суйгетсу, който наблюдаваше всичко от храстите заедно с Джуго.Не очакваше от такова весело ,мило и красиво момиче да има толкова омраза...
-Не те интересува Саске погледна ръцете му ..

АКО ИСКАТЕ ДА ПРОДЪЛЖА ПИШЕТЕ КОМЕНТАРИ ЗА ДА ЗНАМ ДА ЛИ ВИ Е ХАРЕСАЛО ...... reading

Последната промяна е направена от lina_haruno на Нед Май 05, 2013 11:52 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
lina_haruno
Новородено
Новородено

Female
От : plovdiv
Рожден ден : 01.02.1996
Години : 21
Дата на рег. : 27.04.2013

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото