Вход

Забравих си паролата!

Намерете ни във facebook
Твоето късметче
Latest topics
» Пламък.
Пет Дек 01, 2017 5:59 pm by justwannabeone

» Метресата {GaaSaku} +18
Вто Ное 14, 2017 8:10 pm by Death_Angel

» Всички заедно. ( Наруто ФенФикшън )
Пон Ное 13, 2017 6:41 pm by Death_Angel

» *--:ЛАФЧЕ:--*
Пон Ное 13, 2017 6:32 pm by Death_Angel

» Не знам какво казва сърцето ми (по Наруто)
Сря Авг 30, 2017 6:56 pm by Mimi_Georgieva

» Кой хокаге е направил най-много за страната?
Вто Авг 29, 2017 7:53 pm by Mimi_Georgieva

» Със сигурност мъртва
Пон Авг 28, 2017 10:32 pm by justwannabeone

» Кулинарни мисии. (Наруто) - КОМЕНТАРИ
Пон Авг 21, 2017 3:14 pm by rosi_rosi

» Търся аниме
Нед Юни 25, 2017 2:03 pm by lipsitooo®

» Първия ми фик ( мисля заглавието ) ;д
Пон Юни 05, 2017 10:24 pm by Death_Angel

» Кулинарни мисии. (Наруто)
Нед Юни 04, 2017 10:16 pm by WeHeartIt

» Малко и от мен - Крис
Съб Юни 03, 2017 12:51 am by Chris

» Сълзите на Лалето +18
Вто Май 30, 2017 10:22 pm by Death_Angel

» Моето Наруто форумче
Вто Май 30, 2017 10:12 pm by Death_Angel

» Сълзите на Луната
Съб Май 27, 2017 3:09 pm by Death_Angel

» ( Коментари) Нечистокръвният наследник на Катарската империя
Сря Май 24, 2017 11:23 pm by Death_Angel

» Нечистокръвният наследник на Катарската империя
Сря Май 24, 2017 11:15 pm by Death_Angel

» ~Намисли съществително преди да влезеш!~
Вто Май 23, 2017 8:51 pm by Death_Angel

» Да бройм до безкрай ..
Вто Яну 24, 2017 12:45 pm by streleca_stz

» Обичаш или не обичаш !?
Вто Яну 24, 2017 10:58 am by IVE-STORM(bg)

» One shot fic - THE NEW BEGINNING * Sasuke meets Sakura
Съб Яну 21, 2017 2:02 am by sita

» С кого?
Вто Авг 30, 2016 12:42 pm by IVE-STORM(bg)

» Ctrl+V игра
Вто Авг 30, 2016 12:36 pm by IVE-STORM(bg)

» Aniventure 2016
Вто Авг 30, 2016 12:34 pm by IVE-STORM(bg)

» Горките родители на богатите деца - Епизод 64 - Бг Аудио
Чет Авг 18, 2016 11:35 pm by galia_del4eva@abv.bg

Top posting users this week

Любовни изпитания {СасуСаку}

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Предишната тема Следващата тема Go down

blue Re: Любовни изпитания {СасуСаку}

Писане by `M.и.s.h.и.t.0` on Сря Юли 13, 2011 10:45 pm

Принцът целунал жабата и тя се превърнала в принцеса.С кайма и кашкавал.
██ Новият план на M-tel "Шизофреник" - говориш със себе си за 0 стотинки на минута неограничено.██

Look mr. simple, simple you are you are cool just like that
Look miss simple, simple you are pretty just like that (s j call!)

`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки

Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 23
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

Върнете се в началото Go down

Писане by sakura_sasuke_fenka on Съб Юли 23, 2011 3:17 pm

Настъпи неловка тишина. Приятелите на кунойчито чакаха да чуят отговора и, за да знаят какво да направят. Но тя мълчеше. Държеше всички, включително и самият Саске, в напрежение.
В главата и се въртяха толкова мисли, спомени и мечти. Цареше пълен хаос. Тя се опита да се овладее, но дори това се оказа непосилно за нея в момента. Затвори очи и се съсредоточи максимално. Тя не знаеше какво да каже на Саске и за това щеше да потърси малко помощ от другаде. Започна да диша по-леко, сърцето и вече не биеше лудо, гневът и болката изчезнаха. За секунди тя усети онова странно чувство и отвори очи. Беше на една красива поляна с безброй много цветя във всички багри. Слънцето напичаше приятно, водата в близкото поточе беше спокойна. Птичите песни бяха приятни и унасящи те, карайки те да легнеш върху одеялото от цветя и да заспиш. Но Сакура не беше тук за да релаксира, а за да поговори с определен човек. Тя се огледа и тогава я видя. Млада жена, на около 40 седеше края реката, потопила крака в приятно студената вода и рисуваща нещо. Тя стоеше с гръб към розовокоската, но това не и попречи да я усети. Без дори да се обърне тя каза:
- Какво те води тук, Сакура?
Кунойчито се приближи бързо до брюнетката и седна до нея на тревата. Мина известно време преди жената отново да заговори:
- Разбирам! Дошла си да търсиш отговор на въпроса си при мен.
Това не беше въпрос, но Сакура кимна. Сисилия се усмихна топло на дъщеря си.
- Мила, ти най-добре знаеш отговора на въпроса.
- Но, майко! Ами ако греша? Ами ако той се опита да ми отнеме детето?
Сисилия не каза нищо. Тя гледаше дъщеря си. Колко бе пораснала от последното и идване тук преди 2 години. Сакура бе търсила съветите на покойната си майка тук, на това райско кътче, остров между двата свята. Единственото място, където Сакура можеше да се види и поговори с майка си. Макар, че повечето време минаваше в мълчание, двете си казваха много.
Младата жена въздъхна и първа наруши настъпилата тишина:
- Време е да се връщаш, мила.
- Но~
Сакура не успя да довърши, защото съзнанието и вече се бе върнало в нейния свят, като последното нещо, което бе чула, бяха думите на майка и:
- Послушай сърцето си!
Наруто стана нетърпелив. Макар, че не бе минала и минута от както Сакура затвори очи и се замисли, на него му се струваха часове. Тъкмо щеше да направи нещо, когато кунойчито отвори очите си и зелените и ириси се впиха в тези на Саске. Но нямаше злоба или отвращение, а топлота и вяра. Не беше нужно нищо повече. Наруто хвана Хината под ръка и каза достатъчно високо, така че всички да го чуят:
- Хайде! Всички вън! Ще се проведе важен разговор!
И никой не възрази. Един по един те напускаха стаята, като хвърляха последен поглед през рамо към приятелката им. След като всички напуснаха дома на розовокоската и се върнаха към празника в стаята настъпи тишина. Сакура първа наруши очния им контакт, като му обърна гръб и се запъти към леглото, като седна на края и сведе поглед към земята. Беше и крайно неловко. Какво щеше да му каже? Или по-точно - той какво щеше да каже на нея? Тези въпроси караха главата и да пулсира болезнено, изпращайки сигнали за дискомфорт чак до върха на пръстите и!
Саске също не знаеше какво да каже. Всъщност знаеше, но не знаеше как да го направи. Никога не е бил типа хора, които говорят за такива неща. "Трябва да го направя! Трябва да говоря!" заповядаха си и двамата мислено и казаха в едни глас:
- Аз...!
Смутени те погледнаха в две различни посоки. Сакура промърмори едвам-едвам, усещайки червенината по бузите си:
- Ти пръв!
Саске кимна и придърпа едни стол и седна близо до майката на детето му, но все пак не твърде близо за да я накара да се държи агресивно.
- Искам да поговорим за .... - той се поколе*а. Можеше ли наистина да преглътне гордостта си до такава степен, че да и го каже? Може би. Можеше ли да си позволи да загуби нея и детето? Твърдо не! Така, че беше време да постави някой друг над тази гордост. - за нещата които ти казах.
Сакура го погледна крадешком и из мрънка:
- Какво за тях?
- Не бяха верни!
- Тогава защо ги каза?
- ....
Той не отговори. Розовокоската се обърна да го погледне и видя, че главата му беше сведена ниско. За нея означаваше много, че той преглътва гордостта си и дойде да говорят, както и че се опитваше може би да се извини, но това не значеше, че щеше да му направи услуга и да каже "Прощавам ти!" просто така.
- Защото бях ядосан. И се държах .... глупаво.
Едвам-едвам каза той.
- Е?
Сакура се направи на не чула и се наклони леко към чернокосия нинджа. Той повтори казаното, но отново не достатъчно силно. Тя отново се наведе, но коремът и пречеше да се доближи повече, затова се премести по- към Саске. Той се учуди на факта, че тя е толкова близо, при положение че едва не го беше убила преди по-малко от половин час. Но реши да не се оплаква.
- Кажи директно каквото имаш да ми казваш Саске-кън! Не ме карай да се свивам на кълбо за да чуя какво си мрънкаш под носа!
Изхленчи тя, като малко дете, което молеше майка си да му купи и ТАЗИ играчка. Естествено тя само си играеше, но Саске го прие на сериозно и каза на едни дъх всичко което беше в главата му:
- Съжалявам, че бях такъм глупак! Моля те прости ми! И~
Той не успя да довърши. Сакура го беше дръпнала в доста яка прегръдка. Сълзите и се стичаха по лицето и мокреха блузата му, но той не възразяваше! Даже въобще! Прегърна я и я притегли внимателно към себе си, като следеше за някакъв намек да спре. Нямаше такъв и той я сложи да седне на крака му.
"Пак се разплака! Проклятие!" прокле вътрешната Сакура от чиито очи, в интерес на истината, също капеха сълзи. Истинската Сакура вече хлипаше и стискаше Саске толкова силно, че още малко и щеше да го задуши. Но на него не му направи впечатление. Той отново я държеше в обятията си, като едната му ръка беше на гърбя и и я крепеше, а другата на корема и - галейки го нежно.
Постояха така известно време. Нито един от двамата не искаше да разваля хубавия момент, но Сакура реши да постави няколко условия:
- Ако отново ще бъдем заедно имам няколко условия!
Заяви тя сериозно като вдигна глава и погледна чернокосия мъж пред себе си. Той само кимна.
- Първо-връщаш се в Коноха! Второ-ще живеем заедно! Трето-намали вижданията с червенокосата чума до минимум! Четвърто-ще ми помагаш в отглеждането на дете БЕЗ да се скатаваш! Ясно?
Саске кимна без даже да се замисли. Това ли бяха правилата и? Та той щеше да ги прави на драго сърце, стига Тсунаде и съвета да не решат, че трябва да го екзекутират.
- Обаче има един малък проблем!
Каза той. Сакура само повдигна едната си розова вежда въпросително.
- Ако ще се връщам ще ме накажат. Аз нямам нищо против, но съвета може да реши, че ще е най-добре да не ме оставят жив.
Той зачака някаква реакция. Тази, която получи бе точно в стил "Сакура".
- Ха! Не се бой! Аз ще се погрижа за дъртаците! Може да те наказват, но няма да те убиват! Аз и Тсунаде-шиншо сме се разбрали.
- Чакай! Планирала си всичко това?
Тя само кимна. Преди да може да каже каквото и да било друго, Сакура се наведе и го целуна. Момента беше идеален, но! Винаги има едно "НО"! За жалост неговото име в този случай е Наруто >.<
Той влетя в стаята като хуна, карайки Саске и Сакура да подскочат от страх и се развика радостно:
-Заедно са! Той се връща! Заедно са!
Естествено дневната доза удари беше удвоена за него в онзи момент, но ... той си го заслужи, нали?
- Нещата най-сетне се наредиха, нали Сакура-сан?
Чу се тихия глас на Хината от вратата. Розовокосата жена кимна, но едва ли можеше да се досети, че списъка с неприятности сега се е увеличил?
(Много далеч от Коноха, близо до селото скрито в Звука, в базата на Акатски)
Той изслуша цялата история търпеливо. Когато Зетсу най-сетне свърши лидера на организацията махна с ръка. Зетсу изчезна моментално в земята.
- Наследника на Учиха ще се роди скоро, а сега и двамата ще го пазят? Това става все по-забавно!
Страховит смях се разнесе из цялото подземие, карайки дори мъничките буболечки да се скрият веднага в дупките си.
- Нямаш си и на идея каква изненада съм ти подготвил, отото!
Последната свещ в стаята хвърли бегла светлина към лицето на мъжа, карайки червените му очи да заблестят и да се видях странните символи в тях да се движат бързо.

Така! Много сори че ви карах да чакате ... отново! doh Искам да ви кажа, че това не е края (очевидно) и че ще има продължение. Нещо като втори сезон! И да ви уведомя - в края на този месец тръгвам на море и ще се върна на 10. август! Така че в този период от време няма да мога да пускам нищо! НО! Преди това може да пусна първата глава от втория сезон! Няма да правя нова страница или както там се води! Продължавам си тук! За ваше и мое улеснение! И също така - обичайната молба - пишете коментари, и ако някой има някакви идеи за продължение нека не се срамува да сподели!
sakura_sasuke_fenka
Учaщ се
Учaщ се

Female
От : Пазарджик
Рожден ден : 14.08.1997
Години : 20
Дата на рег. : 17.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

Писане by -*-What The Hell-*- on Съб Юли 23, 2011 11:31 pm

-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски

Female
От : Korea
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

Писане by sakura_sasuke_fenka on Чет Ное 03, 2011 6:12 pm

Мдобре reading след дъъъълго (и като казвам "дълго" имам в предвид АДСКИ ДЪЛГО) размишление и пресмятане стигнах до две много важни заключения:
1ВО - Когато си скъсваш меките части от писане музата ти решава, че е страхотна идея да си вземе почивка и те зарязва най безцеремонно!!! koye
2РО - Както казах в 1ВО музата ми ме заряза ( rev ) и затова СПИРАМ Любовни изпитания!!!!!!! Не знам дали въобще някога ще го продължавам!! Така че в този ред на мисли - ако се намери желаещ да я довърши по собствен начин да ми прати едно ЛС и е негова!!!
Знам, че с това мое решение най-вероятно разочаровам СТРАШНО много хора, но трябва да разберете, че проста нямам време, а сърце не ми дава да зарежа фикът просто така. sakura-chan--- ми даде много хубави идеи как да я продължа, за което съм и безкрайно благодарна!
Имаше ли друго ... reading хмм.... за сега ще продължа The goddess war макар че нз дали скоро ще пусна нова глава. Както и да е! Отново - СЪЖАЛЯВАМ СТРАШНО МНОГО, но просто нямам възможност!! Бих била безкрайно щастлива ако някой опитен и можещ, с хубави идеи довърши историята! Би било страхотно!
Благодаря, че бяхте с мен и се надявам, че тези от вас които следят другия ми фикт ще продължават да го четат и да ми пишат коментарчета blush BB :*
sakura_sasuke_fenka
Учaщ се
Учaщ се

Female
От : Пазарджик
Рожден ден : 14.08.1997
Години : 20
Дата на рег. : 17.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото

- Similar topics